BLUETOOTH

Pamje të nxehta në suitën e vajzave, Olta dhe Deamishel puthen në buzë e këmbë (Video)

12:58 - 22.03.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Mbrëmjen e djeshme gjatë primes një nga suprizat që u bë ishte pikërisht suita e rezervuar për Oltën dhe një nga banorët që ajo përzgjodhi, Dean.
Pas mbarimit të prime-s ashtu si dhe e do tradita banorët kishin darkën speciale, të cilën Olta dhe Dea e hëngrën në suitë.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë.

Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: ‘Duhet të iki unë tani’, por vajzat e kaluan me të qeshur.

 

@newsmedia.albania21 Nuk përmbahet dea dhe olta, puthen në buzë… #viral #oltagixhari #bigbrothervipalbania #luizejlli #luizkiara #deamichelle #luiz ♬ original sound – newsmedia.albania21


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.