Aktualitet

Foto/ Masa të rrepta në tregun e Kombinatit, hyrja dhe dalja vetëm nëpërmjet tunelit dezinfektues

10:27 - 06.04.20 gsh

Tregu i Kombinatit është cilësuar si më problematiku javën e kaluar, pasi qytetarët nuk respektuan masat e ndërmarra ndaj COVID-19.Ndërsa ditën e sotme janë vendosur masa më të rrepta. Gazetari Osman Stafa raporton se hyrja dhe dalja nga Tregu i fruta- perimeve të Kombinatit bëhet vetëm nëpërmjet tunelit të dezinfektimit ndërsa kush hyn brenda nuk lejohet pa maska.

kombionat leja kombinayyy kombinaty kombinatt kombinat kombionattt
<
>

Po ashtu Policia dhe Ushtria është prezente jashtë Tregut për të mbikqyrur dhe garantuar respektimin e të gjitha masave, nga maskat, tek dezinfektimi në tunel dhe distancën 1-2 metër.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.