Aktualitet

Rriten sërish infektimet me Covid-19 të Greqi, regjistrohen 12 viktima në 24 orë

17:09 - 30.07.21 gsh

Janë rritur sërish  rastet e reja me Covid-19 në Greqi.  Në 24 orët e fundit janë regjistruar 2,845 raste të reja ndërsa 12 persona kanë humbur jetën.Bazuar në rastet e konfirmuara të 7 ditëve të fundit, 134 konsiderohen të kenë lidhje me udhëtimet nga jashtë dhe 1,812 janë të lidhura me një rast tashmë të njohur.Karhasuar me një ditë më parë ku u regjistruan 2,696 raste të reja dhe 9 humbje jete kemi një rritje të lehtë.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.