Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Fier, një person i plagosur rëndë

21:20 - 23.10.21 Gazeta Shqiptare

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme pranë zonës së njohur si ish-QTU në Fier. Gazetari Ervis Kuçi bën me dije për Balkanweb se nga të shtënat një person ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në gjendje të rëndë në spitalArma me të cilën është qëlluar mësohet se është kallash.

Vijon…

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.