AKTUALITET

HARTA/ Kthjellime dhe alternime vranësirash, temperatura nën zero! Çfarë ndodh me motin ditën e premte?

17:07 - 24.11.22 K.K
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në vend parashikohet të ketë ndikim të masave ajrore të qëndrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe alternime vranësirash të karakterit të çrregullt.
Sipas SHMU era do të fryjë nga kuadrati i veriut mesatare dhe përkohësisht e vrullshme në bregdet në orët e para të ditës. Valëzimi në dete i forcës 2 ballë.

Temperaturat parashikohen:                                                                                                                                                             

në zona malore -1 deri 12°C                                                                                 

në zonat e ulta 4 deri 17°C                                                                                                                                                                     

në zona bregdetare 6 deri 19°C

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.