BLUETOOTH

Mungesa e entuziazmit, pse partneret e lojtarëve të Gjermanisë nuk dhanë maksimumin në Katar?

19:12 - 02.12.22 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Teksa Gjermania u skualifikua nga Kupa e Botës, vëmendja ka shkuar te partneret e lojtarëve, për shkak të mos-festimit gjatë qëndrimit në Katar.
Gazeta gjermane “Bild”, i ka kushtuar një artikull kësaj çështje duke ngritur pyetje se “Çfarë nuk shkon me partneret e tyre?”.Sipas “Bild”, bashkëshortet e Panzerave janë cilësuar si më pak të gëzuara dhe të lumtura se partneret e ekipeve të tjera. Kjo ndoshta dhe për shkak se nuk dilnin për t’u argëtuar shpesh dhe se qëndronin brenda në hotelet luksoze.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.