BLUETOOTH

Eva Longoria pozon me bikini dhe kujton verën, aktorja 47-vjeçare më në formë se asnjëherë

17:12 - 25.01.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Eva Longoria tregoi trupin e saj të tonifikuar e veshur me bikini në një foto të re. Aktorja 47-vjeçare në foton që ka postuar është e veshur me bikini të bardha teksa shijon momente relaksi në një varkë.
Ylli i “Shtëpiake të Dëshpëruara” ka shkruar mbi foton: A i mungon dikujt tjetër dielli i verës? Duke folur për mënyrën sesi e mban trupin në formë kaq të shkëlqyer, Eva tregon se stërvitja është pjesë e pandashme e përditshmërisë së saj, ndërsa rëndësi të madhe i kushton edhe shëndetit mendor.

“Ushtrohem të paktën një orë në ditë. Vërtet duhet të fokusohesh dhe të mësosh përmendësh lëvizjet” , thotë ajo.

Duke folur për ngritjen e peshave, aktorja shpjegon se ky lloj ushtrimi i jep asaj gjithçka: Unë ngre shumë pesha. Ndjej sikur trupi im ndryshon më shumë kur e bëj këtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.