BLUETOOTH

FOTO/ Inva Mula fotografohet krah vajzës në event, vogëlushja spikat me stilin unik krah sopranos së famshme

14:28 - 05.02.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Gjithnjë e më të rralla janë rastet kur shohim Inva Mulën në evente. Kjo pasi sopranoja e njohur është shumë selektive në organizimet që zgjedh të shfaqet.
inva mula nina

Por duket se kur vendos të jetë prezente, tashmë si shoqëruese e saj është e bija, Nina. Tashmë si dy mikesha, Inva dhe Nina frekuentojnë jetën sociale të Tiranës, ku si gjithmonë spikasin me look-un e tyre.

inva mula nina1

E tillë ishte paraqitja e tyre e fundit, ku të gjithë vëmendjen e mori Nina dhe stili unik që ajo kishte. Ndonëse ende e vogël në moshë, look-u i saj na zbulon shumë nga identiteti i vogëlushes plot stil dhe unikalitet.

inva mula nina6

Me një kapuç në kokë dhe një pelush, Nina la pa fjalë të pranishmit. Ndërkohë që nuk mbetej pas as Inva, e cila kishte zgjedhur të ishte e gjitha me të zeza, duke u shfaqur në formë të shkëlqyer fizike.

inva mula nina7inva mula nina5inva mula nina3inva mula nina4inva mula nina11inva mula nina10inva mula nina9inva mula nina8inva mula nina2


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.