BLUETOOTH

Diola debaton me Armaldon: “Nuk dua të gatuaj!”

21:37 - 08.02.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Pas ndarjes së punëve nga lideri i shtëpisë, banorët nisën diskutimin me njëri tjetrin.
Një debat ndodhi midis Maestros dhe Diolës e cila javën e kaluar ka qënë përgjegjëse për pjesën e gatimit.

Armaldo  u shpreh se nga ana njerëzore ata që dinë të gatuajnë mund të solidarizohen për të gatuar dicka edhe për të tjerët.

Diola kundërshtoi duke thënë se edhe kur ka gatuar  nuk është vlerësuar. Përvec kësaj koha që harxhon në kuzhinë e pengon të marrë pjesë në lojë.

Armaldo i tha se ajo po keqkuptohej dhe se kjo gjë ishte në dëshirën e saj.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.