BLUETOOTH

Ndizen thashethemet në rrjet, Donaldi bëhet sërish pjesë e BIG Brother VIP?

18:16 - 18.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

U mor vesh se më 24 mars “Më lër të flas” rikthehen në ekran, por në promon prezantuese u bë me dije se Romeoja do ta prezantojë i vetëm. Çfarë bëhet me Donaldin?
Në një postim Sara Hoxha ka ndezur thashethemet se ai do të rifutet në Big Brother. Ajo ka publikuar promon krahas së cilës ka shkruar: “Po Donaldi ku është? Apo mos vallë do rikthehet te shtëpia e tij e preferuar?”

Donaldi e ka ripostuar duke shkruar: “Të shohim, prisni dhe pak.” Nuk dihet ende si qëndron e vërteta, por rrjeti tashmë po vlon nga ky lajm.

Donaldi futet sërish në Big Brother Vip? Ja postimi që ka ndezur


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.