Kronikë

Zbulohet dhoma e ‘fshehtë’, si trajneri fuste në grackë e përdhunonte të miturat

18:40 - 22.03.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një trajner i arteve marciale në Greqi është arrestuar nga policia, pasi dyshohet se ka përdhunuar 5 vajza të mitura të cilat kanë qenë nxënëset e tij.
Sipas dëshmive, 44-vjeçari kishte ndërtuar një hapësirë ku qëndronte dhe vet në katin e dytë të godinës.

Nëna e një nxënësi tregoi se fëmijët e përdornin këtë hapësirë edhe për t’u ndërruar.

“Fëmija im nuk më kishte përmendur asgjë dhe ishte një profesionist shumë i mirë. Kishte një hapësirë ​​të ngjashme me një apartament në katin e dyt. Fëmija im nuk u ngjit, sepse e solla të veshur dhe e mora, por fëmijë të tjerë kanë shkuar,” – u shpreh zonja.

Si në  palestër  – para dhe pas stërvitjes – dhe në  shtëpinë e tij, ai kryente përdhunimet me të miturit.

Në këtë mënyrë,  nga viti 2009 deri në vitin 2020,  i pandehuri dyshohet se ka përdhunuar të paktën 5 vajza që tashmë kanë arritur moshën madhore, por po shqyrtohet përfshirja e tij në raste të tjera, si para vitit 2009 ashtu edhe pas vitit 2020.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.