BLUETOOTH

VIDEO/ Dafina Zeqirit i ndodh e papritura në koncert me fansin e saj. Këngëtarja bën reagimin epik

14:26 - 25.05.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptar.
Artistja është goxha aktive në muzikë ku herë pas herë sjell hite të ndryshme muzikore të cilat më pasi performon në koncerte për fansat e saj.

Mirëpo në një nga koncertet e fundit, Dafina është përballur me një situatë të sikletshme me një fans i cili ka shtrënguar dorën artistes dhe nuk e lëshonte.

Videoja e cila është bërë virale në rrjet shfaq artisten e cila po performon në skenë dhe fansin i cili e filmon. Por ajo çka u komentua më shumë ishte dhe reagimi i Dafinës e cila e mori me sportivitet situatën dhe vazhdoi sërish performancën.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.