LAJMI I FUNDIT

FOTO/ I solli titullin Napolit pas 33 vitesh, Spaleti bën tatuazhin domethënës…

19:11 - 26.05.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Trajneri i Napolit, Luçiano Spaleti ka bërë tatuazh titullin e fituar nga “axurrët” pas 33 vitesh.Collage Maker-26-May-2023-07-04-PM-4178
Stema e Napolit, numri 3(titujt e fituar nga ekipi) si dhe kampionati i Seria A ka vendosur Spaleti të gdhendë në trupin e tij.

Valentino Ruso ishte artisti që mori përsipër t’i bënte këtë tatuazh, ndërsa zbuloi se Spaleti ka bërë tatuazh në krahun e djathtë edhe emrat e tre fëmijëve të tij: Samuel, Federiko dhe Matilde

View this post on Instagram

A post shared by ☆☆☆Valentino Tattoo Studio☆☆☆ (@valentinorussotattoo)

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.