LAJMI I FUNDIT

Deklaroi se ka bërë s*ks me Ronaldon, modelja latine tërbon “Instagram”-in

21:48 - 04.11.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në “Instagram” regjistron më shumë se 19 milionë fansa dhe konsiderohet si një prej latineve më seksi, po flasim për Daniela Çavezin, e cila vetëm disa muaj më parë bëri deklaratën e bujshme, teksa tha se kishte bërë seks më Kristiano Ronaldon.
Modelja nga Kili, e cila është gjithashtu pjesë e “OnlyFans”, ishte shprehur madje se kishte edhe video nga momentet intime me futbollistin portugez. Ndërkohë, si gjithnjë, 34- vjeçarja mbetet tepër aktive në rrjetet sociale, me foto dhe video “hot”.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.