BLUETOOTH

Video/ Qeni bën jashtëqitjen “live” gjatë kohës kur dy prezantuesit po zhvillonin programin e tyre televiziv  

21:00 - 29.03.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një video e një qeni në një studio televizive është bërë shumë virale.
Në pamjet e publikuara kryesisht në platformën “TikTok” këlyshi i vogël ishte i ‘ftuar’ në një emision televiziv bashkë me pronaren që kujdesej për të.

Por askujt nuk do ja merrte mendja atë që do të ndodhte pas disa minutash kur llamba e kuqe ishte ndezur dhe dy gazetarët ishin “live”.

Qeni ka bërë jashtëqitjen sipër tavolinës së gazetarëve të cilët duke shumë të sikletosur.

Menjëherë pronarja e qenit është kujdesur për ta pastruar atë që qeni i saj kishte bërë.

Videoja ka arritur shumë shikueshmëri në rrjete sociale ka ka marrë komente të tipit: Vetëm një qen ka luksin për të bërë diçka të tillë.

 

@kindratyuriy “сюрприз”# #підпишись ♬ оригінальний звук – Kindrat

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.