Kryesore

“Kostoja e jetesës është rritur dita-ditës”, Basha: Ka ardhur koha për ndryshim, Rama duhet të largohet

13:42 - 22.01.21 gsh

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar një tjetër video në rrjetet sociale, ku bën  qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama përgjegjës për varfërinë në vend.Basha shkruan se kostoja e jetesës është rritur dita-ditës. Teksa bën thirrje për ndryshim, Basha shprehet se kryeministri Rama duhet të largohet.

“Pas 8 viteve të dështimit të Ramës, pasi kostoja e jetesës është rritur dita-ditës, ka ardhur koha për ndryshim. Rama duhet të largohet, dhe ne do të sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë”, shkruan Basha.

https://fb.watch/3awnwaUhW0/

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.