SPORT

VIDEO/ Puro dhe alkool, Kilianët e Interit ndezin festën e suksesit zikaltër në Kupën e Italisë

16:13 - 12.05.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Interi arriti të fitonte trofeun e dytë të sezonit pas suksesit në finalen e Kupës së Italisë në mbrëmjen e djeshme, ku zikaltërit fituan me rezultatin 2-4.
Festa e fitores te zikaltërit ka qenë e çmendur, me Sançez dhe Vidal që ishin protagonistët e festimeve me veprimet e tyre.

Kilianët shihen duke tymosur disa puro dhe duke pirë alkool në ritmet e muzikës së lartë, në festimet e dhomave të zhveshjes pas ndeshjes.

Atmosfera brenda grupit zikaltër duket optimale në prag të 2 ndeshjeve të fundit të kampionatit.

6546


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.