BLUETOOTH

“S’e di ku do të dalësh”/ Olta ironi me Armaldon në BBVIP: Nuk përdor kapakë unë, i lë gjërat e hapura!

17:03 - 05.02.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Olta Gixhari dhe Armaldo janë përshirë në disa debate duke folur edhe me tone ironike apo batuta me njëri-tjetrin.
Olta drejtuar Armaldos i ka thënë se nuk përdor gracka.

Olta: Nuk përdor kapakë unë Mestro i lë gjërat e hapura,. Hyjnë e dalin, nuk përdor gracka ssi ty.

Armaldo: Nuk e di ku do të dalë me këtë fjalë


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.