BLUETOOTH

FOTO/ Mori vëmendje gjatë Botërorit të 2018, seksbomba ruse trondit Instagramin

10:39 - 09.02.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Me 12.4 milionë fansa në “Instagram” Anastasia Kvitko është një prej modeleve më të ndjekura.
Bukuroshja ruse, e cila mori famë të madhe si një prej muzave në seksi gjatë Botërorit “Rusi 2018”, vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes falë fotove dhe videove tepër provokuese që publikon rregullisht.

1

2

3

4

5

6

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.