LAJMI I FUNDIT

VIDEO/ Ronaldo si vera, ekzekutim perfekt i goditjes së dënimit, CR7 dhuron spektakël në Arabinë Saudite

22:52 - 18.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Cristiano Ronaldo si vera. Edhe pse CR7 është 38-vjeçar, sulmuesi portugez vijon të dhurojë spektakël.
Së fundmi, ai ka realizuar një gol si në kohët e vjetra. Në minutën e 77-të, Ronaldo mori përsipër ekzekutimin e një goditje dënimi (Al Nassr-Abha/kampionat). Fundi nuk kishte si të ishte ndryshe, gjuajtje perfekte dhe rrjetë.

Në Saudi Professional League, ish-ylli i Manchester United, Juves dhe Real Madrid ka “tundur rrjetën” 9 herë në 8 ndeshje. Al Nassr renditet në vendin e dytë dhe tenton të fitojë kampionatin.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.