BLUETOOTH

Këto 3 shenja janë gjithë ditën në telefon duke shpërndarë “meme”

17:52 - 25.05.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Disa njerëz e urrejnë të komunikojnë me mesazhe në rrjetet sociale e aq më tepër të shprehin sisnin e tyre të humorit me anë të “memeve” por pjesë e kësaj liste nuk janë  këto 3 shenja horoskopi, të cilët janë gjithnjë duke shkruar me dikë nëpër rrjetet sociale sepse janë njisha për të dërguar mesazhe.
Demi

Demi dërgon pafundësisht mesazhe sepse përshtaten shpejt dhe gjejnë tema interesante për të diskutuar virtualisht. Nuk i kursejnë këshillat dhe u japin njerëzve online shumë vëmendje dhe meme gallatë.

Binjakët

Jo më kot njihen si njerëzit më të komunikueshëm në Instagram. Nëse nuk merr një mesazh nga një person që është shenja e Binjakëve, me shumë mundësi, i ka humbur telefoni!

Bricjapi

Nëse ka një shenjë që gjithë kohës jep këshilla dhe qëndron online, është Bricjapi. Kjo shenjë flet për gjithçka, duke nisur që nga puna e deri tek tematika që lidhen me jetën personale, sigurisht, pa treguar sekretet e veta.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.