BLUETOOTH

VIDEO/ I goditi djalin në fytyrë, Angelina Jolie bën veprimin e papritur ndaj badigardit

22:38 - 22.09.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play
Angelina Jolie është një ndër aktoret më të suksesshme të Hollywood-it.
Shpesh herë ajo ka treguar që është shumë e dhënë pas 6 fëmijëve të saj, të cilët janë gjëja më e rëndësishme për të.
Mirëpo në videon që po bën xhiron e rrjetit, duket qartë aktorja e cila teksa zbret nga makina së bashku me djalin e saj të birësuar, këtë të fundit security i saj nuk e ka vënë re dhe i ka përplasur derën e automjetit në fytyrë.

Megjithatë ajo ishte shumë e qetë dhe nuk e qortoi aspak badigardin.

Nga ana tjetër sjellja e Jolie nuk kaloi pa u komentuar as nga fansat të cilët mendonin që ajo duhet të kishte reaguar e revoltuar me badigardin e saj

      


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.