BLUETOOTH

“Kokë më kokë” me Egla Cenon! Jul Deda fiton avantazhin, çon në televotim veten dhe aktoren. Ja për çfarë do të votohet

08:27 - 21.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Aktori Julian Deda, pasi prej një jave ishte lider i shtëpisë së Big Brother VIP, ka fituar një avantazh në lojë, duke iu dhënë mundësia të çoj në televotim dy persona.
Juli kishte mundësinë për të zgjedhur dy banorë për t’i dërguar në nominim, me të drejtë për të përfshirë dhe veten, ku publiku do të vendos137 se cili prej dyshes është i preferuari.

Rezultatin për këtë televotim do ta dijë vetëm Juli, një avantazh që i jepet atij prej rolit si lider.

Juli ka zgjedhur të çojë në televotim veten dhe Egla Cenon, për të kuptuar se cilin prej të dyve publiku preferon në këtë pikë të lojës.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.