BLUETOOTH

Kafe me vete/ Monika Kryemadhi diferencohet nga kolegët, nxiton të mbërrijë në Kuvend. Fotografohet plot sharm në këto ditë të ftohta dimri

14:05 - 05.02.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Dita e enjte është edhe kryefjala e politikës shqiptare. Deputetët mblidhen në Kuvend, duke vijuar me aksionin e tyre politik.
monika kryemadhi5

Ndërkohë që ne jemi përpjekur t’i fokusojmë në detaje dhe specifika të ndryshme sa më larg politikës. I tillë është edhe ky rast, ku në fokus të paparacit tonë ka qenë zonja Monika Kryemadhi.

monika kryemadhi3

Si gjithnjë plot sharm, deputetja e Partisë së Lirisë ka treguar që mbetet ndër femrat të veshura më me stil në vendin tonë. Por këtë herë ajo është pjesë e faqeve tona për një detaj tjetër.

Ndryshe nga shumë kolegë të sajët që preferon që të enjten të shplodhen në kafene rrethuar me miq, Monika e ka me nxitim.

monika kryemadhi4

Si duket edhe në foto, deputetja e ka marrë kafenë me vete për ta pirë në ambientet e Parlamentit. Bisedat e saj me miqtë nga politika zakonisht bëhen në oborrin e selisë, apo në ambientet e jashtme, duke lënë pak kohë për të frekuentuar me koleget kafetë pranë Kuvendit.

monika kryemadhi2monika kryemadhi1monika kryemadhi


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.