BLUETOOTH

Habit ish-kokurrentja e “Përputhen 2”: Nuk më kanë ftuar në Big Brother VIP, pasi kanë frikë se mos i digjeshin klikimet

07:39 - 09.02.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Shqipe Hysenaj, fenomeni i “Përputhen 2”, në të njëjtin edicion me Tean, ka shprehur dëshirën për të iu bashkuar Big Brother VIP.
Ndjekësit e kanë pyetur se pse nuk është bërë pjesë dhe Shqipja është përgjigjur se nuk ka marrë ftesën.

“Nuk më ka ardhur ftesë dhe ofertë as te i Kosovës, as te i shqpërisë…. Kishin hall mos i digjeshin klikimet dhe se mos shkonin 3 milion subscriber me mua. Por më keq më ka ardh nga Kosova se vjet e mora ftesën nga Ben Blushi”, shkruan ajo.

Ish-konkurrentja e Përputhen ka treguar mbështetjen për banorin më të ri, Bledi Manen të cilin e ka mik./albeu.com/


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.