BLUETOOTH

Horoskopi për sot, 4 Qershor 2023

07:10 - 04.06.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

DASHI
Do diskutoni gjerë e gjatë sot me atë që keni në krah lidhur me disa çështje të cilat prej kohësh ju kishin mbetur pezull. Do harxhoni goxha kohë në fakt, por në fund do e gjeni një zgjidhje.

DEMI

Do i tregoni partnerit tuaj disa sekrete të dhimbshme të së shkuarës suaj dhe kjo do e bëjë atë t’iu dashurojë edhe më tepër. Me financat do gjendeni përballë zgjedhjeve të vështira.

BINJAKET

Si ju ashtu edhe partneri juaj do jeni të disponueshëm në çdo moment ndaj njeri-tjetrit dhe do merreni vesh më së miri. Nuk do mungojnë për asnjë çast edhe surprizat. Financat janë mirë kohët e fundit.

GAFORJA

Ka rrezik të përballeni me zhgënjime të mëdha sot juve që jeni në një lidhje dhe do vuani tej mase. Sado që të debatoni me partnerin nuk do arrini të gjeni një zgjidhje.

LUANI

Yjet do ndikojnë shumë pozitivisht sot në jetën tuaj në çift dhe gjendja sa vjen e do përmirësohet. Do dashuroheni ashtu si ta ndjeni. Financat do i menaxhoni me shumë kujdes.

VIRGJERESHA

Sot do jenë beqarët ata më të privilegjuarit në dashuri. Që në orët e para të mëngjesit do realizojnë takime të mrekullueshme. Ata që e kanë tashmë një lidhje do kenë luhatje të shpeshta të humorit.

PESHORJA

Ashtu si kohët e fundit edhe sot një pjesë e atyre që janë në një lidhje do kenë përballje shumë të forta me partnerët dhe atmosfera do jetë elektrizuese. Disa shpenzime të panevojshme mund t’ju prishin disi ekuilibrin këtë muaj.

AKREPI

Ka rrezik të kaloni një eksperiencë të papëlqyeshme sot në jetën tuaj në çift dhe do mërziteni tej mase. Ruani qetësinë. Gjendja financiare mund të jetë mjaft delikate.

SHIGJETARI

Çiftet duhet të mundohen sa më shumë ta largojnë rutinën dhe të mendojnë të provojnë emocione të reja. Mundësitë do i keni. Ata që janë ende vetëm do kenë njohje të reja. Një projekt i mirë do t’ju sjellë të ardhura të kënaqshme.

BRICJAPI

Të dashuruarit nuk do kalojnë një ditë pozitive sot. Do kenë dyshime mbi partnerin e tyre dhe herë pas here do ndihen të vetmuar. Gjendja financiare do jetë shumë më e mirë se kohët e fundit.

UJORI

Prioritet për ju sot do ketë jeta sentimentale. Do ndiheni mjaft mirë pranë personit që dashuroni dhe do argëtoheni pa fund. Nuk do mungojë as ndonjë çmenduri e vogël. Financat janë në rrugë të mirë.

PESHQIT

Nëse kërkoni më tepër liri dhe pavarësi në jetën tuaj në çift duhet të gjeni mënyrën e duhur për ta kërkuar. Po gabuat mund të keni edhe ndonjë mosmarrëveshje me partnerin. Përmirësimin e financave do ta vini re në ditët në vazhdim.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.