“Është artist, merret me…”- Egla Ceno deklaroi se është në një lidhje, ish-banori i BBV zbulon detaje të reja për partnerin e aktores: Ishte i lezetshëm
“Vrava gruan!”- Qëlloi për vdekje bashkëshorten dhe telefonoi policinë, del fotoja e autorit të krimit në Pejë
Finalja e Kupës së Shqipërisë, FSHF zbulon datën dhe stadiumin ku do të luhet
“Jorgani më ka ardhur në majë të hundës!”- Aludimet se ka bërë s*ks me Meriton Mjekiqin në BBV, Ilnisa Agolli tregon si qëndron e vërteta
“Xhaçka ka trajtim preferencial”- Ligji për planifikimin e territorit, Bardhi: Zgjeron kompetencat e kryeministrit dhe vendos pabarazi mes…
“Nuk e di ku ndodhet fëmija im!”- Bashkëshorti i vdiq në aksident, vjehrrit i marrin të resë djalin 3-vjeç dhe nuk ia kthejnë më! Zhduket i mituri në Durrës
Mori peng dy vëllezërit në bashkëpunim me ‘Rrumin e Shijakut’, policia jep detaje mbi arrestimin e Agron Bejdollit
Transportonin shuma të mëdha parash drejt Shqipërisë me automjet, arrestohen 4 shqiptarët. Si i lanë hetuesit britanikë të lirë për t’i futur në ‘grackë’
Socialistët braktisën dje komisionin për TIMS, Toni Gogu: Ligji u shkel si një bisht cigareje. U larguam sepse…
Krim i rëndë në Kosovë! Bashkëshorti vret gruan në banesë, arrestohet nga policia
“Metamorfoza”/ SPAK i komunikon akuzat ish-prokurorit të Kukësit, ish-shefit të Operacionales, Oltion Bistri dhe biznesmenit Pëllumb Gjoka! Veçohet çështja për “mbretin e kumarit”, Ervis Martinaj
Po qëndronin 30 m larg rrugës/ Si e përplasi familjen në Prrenjas shoferi i dehur, 24-vjeçares iu ndërprenë ëndrrat në mes
VIDEO/ “Po pres mjekun! Se mbaj dot veten!”- Egla Ceno shpërthen në lot, çfarë i ndodhi aktores në “BBV”?
“S’e lëviz dot as këmbën e as dorën”- Kur nisi përkeqësimi i shëndetit të diktatorit Enver Hoxha dhe alarmi që shkaktoi te “shokët e udhëheqjes” pas eliminimit të ish-kryeministrit Mehmet Shehu
I shpallur në kërkim, arrestohet krahu i djathtë i Rrumit të Shijakut, Agron Bejdolli


GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play